منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه

19 گیاه و دمنوش برای افزایش میل جنسی زنان و مردان

دمنوش برای افزایش میل جنسی
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

گاهی میل جنسی در زنان و مردان به علل مختلفی کاهش می‌یابد و غالباً سبب نگرانی زوجین مي‌شود. دمنوش برای افزایش میل جنسی به بازار ارائه می‌شوند که به‌طور رایج شامل چند گیاه در ترکیب خود هستند. ماده‌های تشکیل‌دهنده موجود در این دمنوش‌های گیاهی دارای مکانیسم های مختلفی براي عملکرد میل جنسی هستند بدین ترتیب درصورتی که مطمئن نیستند که علل کاهش میل جنسی‌تان چیست، مورد هایی را انتخاب کنید که مزایای متعددی داشته باشد. در ادامه با المونوش همراه باشید.

1- دمنوش برای افزایش میل جنسی: جنسینگ آمریکایی

دو گونه جنسینگ وجود دارد که براي افزایش و بازگراندن میل جنسی در مردان استفاده مي‌شود. با وجودی که بصورت سنتی معمولاً جنسینگ چینی تجويز مي‌شود ولی باید بدانید جنسینگی که در پژوهش‌های حیوانی مورد استفاده قرار گرفته مدل آمریکایی آن بوده است. به نظر میرسد جنسینگ آمریکایی (American Ginseng) با تغيير اثر دوپامین dopamine در مغز، میل جنسی را افزایش مي‌دهد. در تحقیقاتی که در دانشگاه ایلینویز جنوبی (Southern Illinois University) روی هر دو گونه جنسینگ چینی و آمریکایی انجام شد، محققین به این نتيجه رسیدند که هر دو نوع جنسینگ روی پاسخ و میل جنسی حیوانات اثر گذار بوده‌اند. جینسینگ یکی از بهترین دمنوش‌ها برای نعوظ مردان می‌باشد. جینسنوزید (Ginsenoside) موجود در ریشه جنسینگ بعنوان محرک میل جنسی شناخته مي‌شود و همچنين سبب تسهیل نعوظ در مردان است. در نتیجه نوشیدن این دمنوش تقویت قوای جسمی مردان می‌تواند تعداد قابل توجهی از مشکلات شما را حل کند. استفاده از جینسینگ به عنوان پایه دمنوش افزایش میل جنسی کارساز است.

استفاده از جینسینگ آمریکایی برای افزایش میل جنسی
استفاده از جینسینگ آمریکایی برای افزایش میل جنسی

مطلب پیشنهادی: خواص دمنوش رازیانه  

۲_ افزایش میل جنسی با دمنوش گیاه بز شاخدار

گیاه بز شاخدار Horny Goat Weed یا Epimedium grandiflorum با تاثیرات مثبتی که روی میل جنسی مردان و زنان دارد شناخته مي‌شود. دمنوش برای افزایش میل جنسی بز شاخدارباعث تحریک جریان خون و افزایش فشار آن‌ به آلت تناسلی مرد و کلیتوریس د ر زن می شود. به گزارش پژوهشگران ایتالیایی گیاه بز شاخدار زمانیکه در معرض آنزیمی که جریان خون به طرف آلت تناسلی مردان را تنظیم می‌کند و سبب ایجاد نعوظ مي‌شود، قرار بگیرد سبب تأثير حداکثری آنزیم می‌شود. با اصلاح و تولید ماده فعال خالص موجود در این گیاه محققان توانستند فرمولی با مشابهت زیاد به ویاگرا به دست آورند.

استفاده از بز شاخدار برای افزایش میل جنسی
استفاده از بز شاخدار برای افزایش میل جنسی

۳_ دمنوش گیاهی افزایش میل زنان: آشواگاندا

به نظر می‌رسد که استفاده آشواگاندا (Ashwaganda) سطح تولید اکسید نیتریک را افزایش داده و سبب افزایش انبساط عروق خونی مي‌شود. مطالعه انجام شده در مرکز علوم دانشگاه تگزاس نشن مي‌دهد که این چای عصب‌هایی که در مغز سبب ایجاد استرس می‌شوند را محدود کرده و سبب بهبود وضعیت فرد مي‌شود. با توجه به طب هندوستان و نتیجه تحقیقات جدید، این دمنوش برای افزایش ملی جنسی کاربردی است. این گیاه سال هاست که در طب هندوستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک ترکیب تقویت کننده میل جنسی با این گیاه عبارت است از ترکیب یک بخش آشواگاندا با شیر و روغن یا کره.

استفاده از اشونداگاندا برای افزایش میل جنسی
استفاده از اشواگاندا برای افزایش میل جنسی

۴_ دمنوش تقویت قوای جنسی ماکا

ماکا (Maca) گیاهی است که دمنوش تقویت قوای جنسی از آن تهیه می‌شود. این دمنوش افزایش میل جنسی سطح هورمون‌های جنسی بدن را متعادل می‌سازد. مطالعه‌ای که در سال 2000 در Urology منتشر شد اثرات ماکا را تائید می‌کرد. شرکت کنندگان پس از استفاده 2000 ميلي گرم ماکا بصورت روزانه ادعا کردند که افزایش چشمگیر در میل جنسی، عملکرد بهتر جنسی و تعداد مراتب روابط جنسی داشته اند. همچنين به نظر میرسد که قدرت باروری مردان را هم افزایش داده است. با اینکه خیال ميشود ماکا روی میل جنسی زنان و مردان اثر مثبت می گذارد ولی صرفا روی مردان ازمایش شده است. ماکا را میتوان بعنوان یک ویاگرای طبيعي در نظر گرفت اما باید توجه داشته باشید که اثرات آن فوري نبوده و دست کم دو ماه باید از آن استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی: دمنوش بابونه  

۵_ دمنوش افزایش میل جنسی دارچین

دمنوش گیاهی افزایش میل زنان و مردان که از دارچین تهیه می‌شود، در گذشته نیز استفاده می‌شده است و خواص گوناگونی دارد. یکی از خواص دارچین گرم بودن اونه، دارچین به دلیل داشتن طبع گرم می تونه شهوت رو بالا برده و میل جنسی زوجین رو بالا می‌برد.. این دمنوش برای افزایش هوش نیز مصرف می‌شود و در زمینه‌های بسیاری کاربرد دارد. برای تهیه این دمنوش برای افزایش میل جنسی می‌تونید تکه چوب‌های آن یا پودر دارچین را تهیه کنید و از آن استفاده کنید.

دمنوش دارچین
دمنوش دارچین برای تقویت میل جنسی

۶_ دمنوش گزنه برای افزایش میل جنسی

همه ی ما از گزنه چیزی جز خارش پوست و التهاب چیزی به یاد نداریم ولی باید بگم همین گیاه خارش آور می تونه کمک زیادی به تقویت میل جنسی بکنه.
ترکیبات گیاهی موجود در برگ گزنه می تونه سطح تستوسترون بدنتون رو بالا ببره و باعث افزایش میل جنسی در طرفین بشه. هرچه سطح تستوسترون در بدن بالا باشه میل به برقراری رابطه در میان زوجین بیشتر می‌شود. پیش‌تر اشاره کردیم دمنوش گیاه گزنه یک دمنوش برای افزایش میل جنسی به حساب می‌آید؛ حال نوبت به بررسی خود گیاه رسیده است. افزایش و تقویت قوای جنسی -گزنه باعث افزایش و تقویت قوای جنسی می شود-.

از گیاگ گزنه نیز می‌توان دمنوش تهیه کرد و مانند گاه آن از آن دمنوش برای افزایش میل جنسی استفاده می‌شود. اگر مدتی است به این نتیجه رسیده‌اید که میل جنسی‌تان کاهش یافته و خدای نکرده زندگی‌تان را تحت تأثیر قرار داده به برگ‌های گیاه گزنه اعتماد کنید. احتمالاً از گزنه چیزی جز خارش و سوزش پوست در ذهن ندارید؛ اما باید بدانید که همین گیاه خودرو و معمولی باعث افزایش تستسترون می‌شود.
هر چه میزان تستوسترون در حال گردش بدن بالا باشد، میل شما به برقراری رابطه‌ی جنسی با شریک زندگی‌تان نیز افزایش خواهد یافت. البته این را ما نمی‌گوییم بلکه نتایج پژوهش‌های محققان آلمانی می‌گوید که در سال 1997 به چاپ رسیده است پس این گیاه می‌تواند باعث تقویت قوای جنسی می‌شود. برای کسب اطلاعات کامل درباره دمنوش گزنه، این مطلب را مطالعه بفرمایید.

استفاده از دمنوش گزنه برای افزایش میل جنسی
استفاده از دمنوش گزنه برای افزایش میل جنسی

مطلب پیشنهادی: روش دم کردن دمنوش رازیانه  

۷_ زعفران: دمنوش گیاهی برای افزایش میل جنسی

زعفران در بهبود گردش و جریان خون نقش مهمی داره و گردش خون هم باعث گرم شدن بافت‌ها و افزایش احساسات می‌شه. خود زعفران گیاه ارزشمندی است و خواص گوناگون دارد همچنین این دمنوش گیاهی افزایش میل زنان را به همراه دارد و سبب تحریک بافت اطراف رحم می‌شود.
زعفران بخاطر خاصیت گرم کنندگی باعث تحریک نعوظ در مردان شده و مصرف مداوم اون روی کیفیت رابطه تأثیر مثبت می ذاره، بخاطر همین خواص می تونه تمایلات جنسی رو تحریک کنه و روی کیفیت روابط جنسی دوطرف تأثیر چشمگیری داشته باشه.

دمنوش زعفران
دمنوش زعفران برای بیشتر کردن میل جنسی

داروی گیاهی افزایش میل زنان

برای افزایش رغبت زنان به رابطه جنسی، بهتر است از داروی گیاهی افزایش میل زنان که منشا گیاهی دارند استفاده کرد. داروهای گیاهی افزایش میل جنسی زنان و مردان به صورت انواع شربت، ژل، کرم و مهم‌تر از همه، دمنوش‌های گیاهی وجود دارد. مصرف منظم هر یک از این داروهای گیاهی افزایش میل جنسی، اختلالات ارگاسم را برطرف می‌کند و تجربه یک رابطه جنسی بسیار عالی و لذت‌بخش را برای شما به همراه می‌آورد. این داروها با تاثیر بر روی سطح هورمون‌های جنسی علاوه بر میل به رابطه، نشاط و استقامت را برای زنان نیز به همراه دارند.

داروی گیاهی افزایش میل زنان

گیاهان طبیعی موثر بر کاهش یا افزایش قوای جنسی

عوامل مختلفی‌ از جمله مسایل روحی روانی، نوع تغذیه، تحرک، شرایط آب‌ و هوایی، سن، بسیاری از داروها و بعضی از بیماری‌ها می‌توانند در کاهش یا افزایش و تقویت میل جنسی در مردان و زنان تاثیرگذار باشند. بسیاری از گیاهان نیز با توجه به مواد موجود در آنها می‌توانند برای کاهش یا تقویت میل جنسی موثر باشند.البته قدرت گیاهان از این نظر یکسان نیست و مواد موثر و میزان مصرف آنها در کاهش یا تقویت میل جنسی دخالت دارد.

8- نعنا برای بهبود قوای جنسی

چای نعنا، نمونه اول دمنوش برای افزایش میل جنسی می‌باشد. صبح و ظهر و شب هر دفعه یک قاشق چای خوری پودر نعنای خشک را در یک استکان آب جوش دم کنید و با شکر میل نمایید این گیاه یکی از گیاهان موثر در تقویت قوای جنسی می‌باشد. علاوه بر اینکه دمنوش نعناع یک دمنوش مناسب برای فصل پاییز است.

دمنوش نعناع
دمنوش نعناع

9_ گیاه الوتروکوکوس

تولید هورمون‌های جنسی بیشتر و همچنین تقویت قوای جنسی-خستگی، استرس و فشارهای روحی همه و همه روی میل و قوای جنسی تأثیر منفی دارند. برای مقابله با این عوامل مخرب و همچنین افزایش میل و لذت جنسی، مصرف این دمنوش برای افزایش میل جنسی (گیاه الوتروکوکوس) مفید است. ریشه‌ی این گیاه باعث تحریک غدد «آندوکرین» به خصوص غدد جنسی می‌شود.

استفاده از گیاه الوتروکوکوس برای افزایش میل جنسی
استفاده از گیاه الوتروکوکوس برای افزایش میل جنسی

10_ سیاه­ دانه

برگشت میل جنسی افراد مسن یا جوان، تقویت قوای جنسی و تحریک نعوظ استفاده از سیاهدانه یکی از راه‌های افزایش میل جنسی می باشد. یک قاشق چای­خوری روغن سیاه­دانه، چهار قاشق چای­خوری روغن زیتون را چند روز پی در پی میل نمایند استفاده از این گیاه یکی از راه های تقویت قوای جنسی می‌باشد.

مطلب پیشنهادی: طرز تهیه دمنوش شیرین بیان  

11_ گیاه دامیانا برای افزایش میل جنسی

تأثیر گیاه دامیانا روی میل جنسی از سال‌ها پیش شناخته شده است. در ابتدای قرن بیستم، این گیاه به صورت فراوری‌های دارویی مانند دمنوشی برای افزایش میل جنسی تولید و وارد داروخانه‌های اروپا شد. این روزها نیز انواع مکمل‌های این گیاه برای افزایش و تقویت قوای جنسی به فروش می‌رسد. نتایج پژوهشی که روی 77 زن انجام شده است نشان می‌دهد که مصرف مکمل‌های این گیاه به تنهایی یا به همراه گیاه جینسنگ و جینکو باعث افزایش دفعات ارگاسم، افزایش لذت جنسی و تقویت میل جنسی شده و اختلالات مربوط به خشکی واژینال را کاهش می‌دهد. در این پژوهش همچنین مشخص شد که این گیاه همچنین باعث بهبود اختلالات جزئی جنسی آقایان نیز می‌شود.

12_ مرزه

مقابله با ناتوانی جنسی و تقویت قوای جنسی-مرزه باعث تقویت قوای جنسی می شود.ناتوانی جنسی در آقایان به معنای عدم ایجاد رابطه است. همین مسئله هم روی روابط زناشویی آن‌ها تأثیر منفی می‌گذارد. مرزه برای درمان ناتوانی‌هایی که منشأ روحی روانی یا عملکردی دارند موثر است و می‌تواند باعث رفع ناتوانی و بهبود کیفیت نعوظ شود.

13_ پیاز

تقویت قوای جسمی مرد و زن-پیاز باعث تحریک و تقویت قوای جنسی می شود. با غذا روزانه حدود یک پیاز خام میل نمایید. چند پیاز را با گوشت چرب نپخته چند روز پی در پی میل نمایید.

14_ خرما

تقویت قوای جنسی و افزایش توان جنسی-خرما برای افزایش و تقویت قوای جنسی موثر است.مطالعات نشان داده است که خرما برای افزایش و تقویت قوای جنسی و رفع ضعف جنسی بسیار مفید می باشد. متخصصان طب سنتی از دیرباز از عسل و خرما برای درمان ناتوانی های جنسی استفاده می کرده اند.در سال 2006 محققان دانشگاه شیراز تاثیر خرما و شیره آن را بر عملکرد جنسی مورد مطالعه قرار دادند و متوجه شدند که میزان بالای استرادیول و فلانویید موجود در خرما باعث افزایش تعداد اسپرم و تحریک جنسی می شود و همچنین باعث افزایش اندازه و وزن بیضه ها می شود.

15_ عسل

عسل یکی از مواد غذایی مهم در تقویت قوای جنسی و افزایش میل جنسی می‌باشد. از نظر طب سنتی عسل خالص و گرما ندیده یک داروی موثر در درمان ناتوانی جنسی و تقویت قوای جنسی می‌باشد؛ چون حاوی ویتامین E، روی و مواد معدنی دیگر می‌باشد که ثابت شده است که موادی که حاوی ویتامین E و روی هستند به درمان ناتوانی جنسی کمک می‌کنند.

استفاده از عسل برای افزایش میل جنسی
استفاده از عسل برای افزایش میل جنسی

16_ گل مغربی

برای مقابله با خشکی واژن می‌توانید از این دمنوش برای افزایش میل جنسی اعتماد کنید. به علاوه از گل مغربی دمنوش گیاهی افزایش میل زنان تهیه می‌شود نتایج بررسی‌های محققان فرانسوی که در سال 2003 به چاپ رسیده است نشان می‌دهد از هر شش زن، یک زن از خشکی واژینال(Vaginal) رنج می‌برد. این مشکل که در دوره‌ی یائسگی و به دلیل افت ترشح استروژن بروز می‌کند، در خانم‌های جوان هم دیده شده و باعث ایجاد درد و ناراحتی در رابطه‌ی جنسی می‌شود.برای رفع این مشکل می‌توانید به گل مغربی اعتماد کنید. این گل خاصیت مرطوب‌کنندگی دارد. دانه‌های گل مغربی سرشار از اسیدهای چرب ضروری به ویژه امگا 6 ها می‌باشد که با خشکی مخاط واژن مقابله می‌کند.

17_ گشنیز

گشنیز میز یکی از گیاهانی است که دمنوش آن برای افزایش میل جنسی مصرف می‌شود. رفع نعوظ دائم و دردناک،‌ کاستن میل شهوت-گشنیز برای رفع نعوذ دردناک موثر است. چند روز پی در پی هر روز 30 گرم آب گشنیز خام میل نمایید تا بهبودی حاصل شود. علاوه بر این باید مقداری گشنیز تمیز را کوبیده و روی آلت تناسلی قرار دهید. برای جلوگیری از بروز بیماری بهتر است تا مدتی در غذای روزانه خود گشنیز به صورت خوراک میل نمایید.

مطلب پیشنهادی: خواص دمنوش آویشن  

18- درمان خانگی بی میلی زنان با دمنوش خارخاسک

گیاه خارخاسک بیشتر به خارهای تیزی که دارد و اسم عجیب و غریبش (که بی‌ربط به ظاهر آن نیست) شناخته می‌شود. این دمنوش برای افزایش میل زنان، افزایش حساسیت و کاهش خشکی واژن حین رابطه جنسی موثر بوده است. مصرف 100 تا 150 گرم از این گیاه در دمنوش در طول 90 روز، به طور موفقی میل جنسی را در زنان افزایش می‌دهد.

برای تهیه دمنوش خارخاسک کافی است 2 تا 5 گرم از این گیاه را در لیوان قرار دهید و روی آن آب جوش بریزید. دربی روی آن قرار دهید و صبر کنید تا پس از 10-15 دقیقه دم بکشد. سپس محتویات را از صافی رد کنید و دمنوش خود را نوش جان کنید.

18- درمان خانگی بی میلی زنان با دمنوش خارخاسک

19- دمنوش قاصدک و تاثیر آن بر نعوظ مردان

این دمنوش گیاهی برای نعوظ بسیار موثر بوده است. به مرور زمان و با افزایش سن، سطح تستسترون کم می‌شود و به مرور منجر به اختلال در نعوظ می‌شود. همچین کم شدن هورمون در بدن زنان نیز تأثیر خود را به صورت کم شدن میل جنسی نشان می‌دهد. پس نوشیدن این دمنوش برای افزایش میل جنسی بانوان و آقایان موثر است. شریزین حاصل از گیاه قاصدک می‌تواند موجب کاهش سرعت یا جلو‌گیری از فعالیت‌های آنزیمی شود که تستسترون را به استروژن تبدیل می‌کند.

به منظور تهیه‌ی دمنوش گیاه قاصدک کافی است 15 گرم از این گیاه را به مدت 10 دقیقه در یک فنجان دم و پس از صاف کردن، سه نوبت در روز به مدت یک ماه استفاده کنید.

کلام آخر

لازم به ذکر هست که برای استفاده از تمامی دمنوش‌ها و گیاه‌ها و عرقیجات و روغن‌های ذکر شده حتما با دکتر طب سنتی مشورت کرده تا به وسیله طبع شما، آن دمنوش‌ها و گیاه‌ها و… که با بدن شما سازگارترند مورد استفاده قرار بگیرند.

آیا می‌شود با دمنوش و گیاهان طبیعی میل جنسی را افزایش داد؟

بله. بعضی دمنوش‌ها و گیاهان دارای طبع گرم و برخی مواد معدنی هستند و می‌توان از آن‌ها برای افزایش میل جنسی و تقویت آن استفاده کرد.

آیا می‌توان میل جنسی را به‌طور طبیعی افزایش داد؟

صد در صد. برای هر نیاز انسان راه‌حلی در طبیعت وجود دارد.

آیا هر دمنوش یا گیاهی برای تقویت طبع جنسی مناسب است؟

خیر. همه‌ی دمنوش‌ها و گیاهان دارای ویژگی‌های افزایش‌دهنده میل جنسی نیستند.

بهترین دمنوش برای نعوظ

بهترین دمنوش‌ها برای نعوظ آقایان عبارتند از: دمنوش دارچین، زنجبیل و هل، دمنوش جینسینگ قرمز، دارچین و هل، دمنوش گزنه، دمنوش گل شقایق و دارچین و دمنوش گل گاو زبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *