منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه

بیوگرافی محمدرضا علیزاده

بیوگرافی و زندگی‌نامه محمدرضا علیزاده

محمدرضا علیزاده متولد در سال 1383 در خانواده‌ای مذهبی چشم به جهان گشود و بر سر تقویم منت بنهاد. محل تولد وی بیمارستانی در شهرستان شهریار استان تهران است. ساکن رباط‌کریم است و از کودکی علاقه وافری به کامپیوتر داشته است. دوران تحصیلی پیش دبستانی در پیش دبستان دارالقرآن اندیشه به سر برد و پس از آن، 6 سال در مدرسه ابتدایی ابن سینا تحصیل کرد. دوران راهنمایی محمدرضا علیزاده در دبیرستان نمونه دولتی امام علی (ع) سپری شد و اکنون او در حال تحصیل در پایه یازدهم رشته علوم انسانی در دبیرستان نمونه دولتی استاد مطهری می‌باشد.

خانواده محمدرضا

محمدرضا در خانواده‌ای پرجمعیت بدنیا آمد. او یک برادر و دو خواهر دارد و فرزند سوم خانواده است. نام برادر وی « علی دِ فارت ایتر»(Ali the fart eater) و نام دو خواهر او ریحان دودو و فاطمه دودو است. محمدرضا علیزاده هرروز فارت در دهان برادرش می‌دهد و تغذیه او را تأمین می‌کند. ریحان دودو نیز علاقه زیادی به فارت‌های محمدرضا دارد و او نیز از فارت‌های محمدرضا به عنوان میان وعده و وعده ناهار استفاده می‌کند. پدر وی به شغل خیاطی اشتغال دارد و تحویل در اسرع وقت شعار او است. چه شعار حقییی.

محمدرضا علیزاده از کجا شروع کرد؟

محمدرضا از کلاس سوم صاحب یک کامپیوتر شد که خواهر بزرگترش مانند چی آن را از آن خود کرده بود و دیگر فرزندها گوه می‌خودند بدون اجازه فاطمه دودو دست به کامپیوتر بزنند. محمدرضا علیزاده از کلاس هفتم تصمیم گرفت وارد دنیای کسب و کار دیجیتال بشود. وی اول وارد زمینه گرافیک شد و تا مدت 2 سال مهارت‌های خویش را در زمینه طراحی گرافیک پرورش داد. پس از این مدت، وی وارد حوزه وب شد و سئو را آموخت و همینجوری دارد می‌آموزد.

دوستان محمدرضا

اولین و ماندگارترین دوست ممد محراب مولایی است. این دو از زمان اسپرمیان با یکدیگر دوست بوده‌اند. بعد از محراب، محمدرضا دوستانی در مدرسه داشت که نجف، عطا و ممد پیروی از آن دسته باقی مانده‌اند. پس از این اشخاص، امیر، سدس، آیینیِ پدوفیل و عینک حلقه دوستان ممد را تشکیل می‌دهند.

عکس‌های محمدرضا