منوی دسته بندی

بیوگرافی محمدرضا علیزاده

زندگی‌نامه محمدرضا علیزاده

محمدرضا علیزاده متولد در سال ۱۳۸۳ در خانواده‌ای مذهبی چشم به جهان گشود و بر سر تقویم منت بنهاد. محل تولد وی بیمارستانی در شهرستان شهریار استان تهران است. ساکن رباط‌کریم است و از کودکی علاقه وافری به کامپیوتر داشته است. دوران تحصیلی پیش دبستانی در پیش دبستان دارالقرآن اندیشه به سر برد و پس از آن، ۶ سال در مدرسه ابتدایی ابن سینا تحصیل کرد. دوران راهنمایی محمدرضا علیزاده در دبیرستان نمونه دولتی امام علی (ع) سپری شد و اکنون او در حال تحصیل در پایه دوازدهم رشته علوم انسانی در دبیرستان نمونه دولتی استاد مطهری می‌باشد.

خانواده محمدرضا

محمدرضا در خانواده‌ای مذهبی چشم به جهان گشود. یعنی واقعا و بدون شوخی مذهبی. یه خانواده پرجمعیت که به علاوه خودشو پدر و مادرش، ۲ تا خواهر و یه برادرم داشت. اولاش سخت می‌گذشت که همه چیز باید تقسیم می‌شد یا امکانات برای همه کم بود. وسایل اولیه و موردنیاز بچه‌ها اوکی بود، ولی اگر بیشتر از اون می‌خواستن باید خودشون یه تکونی به خودشون می‌دادن. این شد که در اولین تابستونی که حس کردم یکم مرد شدم رفتم سرکار و بعدش هم از کار کردن دست نکشیدم. میشه گفت یکی از بهترین تصمیمات زندگی محمدرضا علیزاده انتخاب یه شغل و حرفه برای آیندش بود.

محمدرضا علیزاده از کجا شروع کرد؟

محمدرضا از کلاس سوم صاحب یک کامپیوتر شد که خواهر بزرگترش مانند چی آن را از آن خود کرده بود و دیگر فرزندها گوه می‌خودند بدون اجازه فاطمه دست به کامپیوتر بزنند. محمدرضا علیزاده از کلاس هفتم تصمیم گرفت وارد دنیای کسب و کار دیجیتال بشود. وی اول وارد زمینه گرافیک شد و تا مدت ۲ سال مهارت‌های خویش را در زمینه طراحی گرافیک پرورش داد. پس از این مدت، وی وارد حوزه وب شد و سئو را آموخت و همینجوری دارد می‌آموزد.

دوستان محمدرضا

اولین و ماندگارترین دوست ممد، محراب مولایی است. انقد قدیمی که هیچکدوم یادمون نمیاد کجا و چجوری و کی این اتفاق افتاد (به قول خودمون از کمر بابامون با هم رفیق بودیم :D). پس از این اشخاص، امیر غلامی، سدس، آیینیِ پدوفیل و عینک حلقه دوستان ممد را تشکیل می‌دهند.

عکس‌های محمدرضا